Україна, м. Вінниця
вул. Данила Нечая, буд. 65/325
+38 067 422 5922 ПН-ПТ: 8:30 - 17:30

Підводячи підсумки 2020 року

30.12.2020

Підводячи підсумки 2020 року, можна його охарактеризувати як дуже плідний.
Наша компанія завершила ряд контрактів з виготовлення та модернізації різного випробувального кліматичного обладнання. Кілька українських підприємств отримали професійне і сучасне обладнання нашого виробництва для можливості проведення випробувань в сфері впливу кліматичних умов на їх продукцію. За відгуками наших клієнтів можемо з упевненістю стверджувати, що наші камери показали себе як надійне і точне обладнання. Що також підтверджено атестаціями державним підприємством «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ») м.Київ, про що було видано відповідні акти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Серед закритих контрактів цього року були такі партнери як:

Приватне Акціонерне Товариство «Рамзай» м.Київ. Придбав кліматичну випробувальну камеру тепло-холод КТХ-60.

ТОВ Науково - виробничий комплекс СКБ «Таргет» м.Київ. Придбав кліматичну випробувальну камеру тепло-холод-волога КТХВ-150.

ТОВ «Виробниче - комерційна фірма« СТІЛЬНИКИ »м.Київ. Придбали кліматичну випробувальну камеру тепло-холод КТХ-150.

Державне підприємство «Державне Київське конструкторське бюро« Луч »м.Київ. Придбали кілька кліматичних випробувальних камер тепло-холод-волога КТХВ-500.

Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів. м Шостка. Придбали кліматичну випробувальну камеру тепло-хол од-волога КТХВ-2000.

Також було вироблено ряд модернізацій застарілих кліматичних камер різних виробників.

Інші клієнти ще чекають камери з виробництва.